Іспанія – це країна природньої краси із захоплюючим минулим і сьогоденням, які поєднують традиції та сучасність.

Куди б ви не поїхали, кожне місто – це частина землі, наповненої теплом, сонцем, радістю та щастям. Іспанія - чудове місце для відпочинку та якості життя, але їм цього мало :). 

Іспанці поставили собі за мету зробити Іспанію Підприємницькою Нацією. Вони хочуть зробити країну раєм для талантів, щоб це було чудове місце не лише для відпочинку та життя, а й для роботи. Ми особисто відчули реалізацію цієї стратегії на ділі. Andalucía Lab прийняла нас у свою екосистему, а ​​CADE Marbella допомагає нам, консультуючи, як реалізувати наш проект.
Потенціал надихає. Вже сьогодні, згідно з дослідженням The Wealth Report 2022 , кожен п’ятий іноземець, який планує придбати нерухомість в іншій країні, обирає Іспанію. З таким підходом бажаючих з кожним роком ставатиме все більше.

Цьому сприяють і девелопери, які створюють проекти новобудов в країні. Навіть найдоступніші проекти пропонують гідний рівень якості життя, комфортне та безпечне середовище, якісні будівельні матеріали та екологічно чисті процеси. А проекти більш високого рівня створюють чудові умови для життя, відпочинку та роботи. Ми хочемо поділитися з вами нашим натхненням і запрошуємо приєднатися :). Ласкаво просимо!

НАТХНЕННЯ  

IBIZA

MARBELLA

MADRID

ELVIRIA

Donastia SAN SEBASTIÁN 

SOTOGRANDE

Придбання та володіння новозбудованою нерухомістю іноземцем в Іспанії

Купівля новобудови в Іспанії може здатися складним завданням для іноземця. Судіть самі:

Податки

Податки на купівлю:

ПДВ - 10% і застосовується до кожного платежу, який здійснюється забудовнику;

AJD - гербовий збір, який сплачується при підписанні договору купівлі-продажу в присутності нотаріуса, і тепер становить 1,5% від оголошеної вартості майна.

Податок на нерухомість:

Податок на майно IBI - муніципальний податок, який сплачується щороку і розраховується на основі оціночної вартості майна;

Податок на доходи нерезидентів сплачують ті, хто володіє нерухомістю в Іспанії, але офіційно не проживає в країні постійно, тобто платить податки в іншій країні.

Процес купівлі

Вибір регіону

Залежно від особистих уподобань, варто вибрати приморський або внутрішній регіон. Водночас необхідно враховувати клімат, ландшафт, культурні умови та способи подорожей. Також зверніть увагу на доступні послуги.

Бронювання новобудови

Поки будинок ще будується, укладається договір бронювання для резервування обраної нерухомості. Потім підписується приватний договір купівлі-продажу, і коли будинок буде здано, процес купівлі завершується підписанням договору купівлі-продажу в присутності нотаріуса.

Банківський рахунок, NIE ID для іноземців і PBC

Відкриття банківського рахунку в Іспанії. Отримання національного документу, що посвідчує особу, для іноземців NIE та перевірка того, що покупець отримав кошти законно для придбання нерухомості - PBC.

Фінансування

Переглянути варіанти фінансування покупки нерухомості у вашій країні. Іспанські банки можуть надати іпотеку іноземному покупцеві на суму до 50% вартості нерухомості, зазвичай вони не схвалять вищу суму.

 Володіння нерухомістю в Іспанії

 

Управління орендою, якщо планується отримання прибутку від оренди; Оплата комунальних платежів; Страхування; Податки та річний звіт про доходи; Оцінка інвестиційної привабливості нерухомості та реінвестиції в іншу нерухомість, при необхідності.

ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Найкращі новобудови 

Іспанії

Ми беремо 
на себе 
всі турботи

ВИ ОТРИМУЄТЕ:

надійне збереження багатства;

вигідне та безпроблемне володіння майном;

задоволення і радість. 

пропонує клієнтам придбання новобудови (від квартири до вілли) в Іспанії.

Ми пропонуємо Вам обрати нерухомість відповідно до Вашого індивідуального стилю життя ( класика , розкіш , інноваційність , екологічність ) як безпечну інвестицію, вигідне збереження багатства з   подальшим управлінням нерухомістю, щоб сповна відчути задоволення та радость від володіння.

Все це можливо завдяки комплексному, ретельно розробленому та інтелектуально оцифрованому процесу, який включає наступні етапи:

дослідження: етап ознайомлення з Іспанією та обраним регіоном;

новобудова: етап вибору та придбання новобудови;

управління: безтурботне та прибуткове  володіння житловою нерухомістю. 

Наші цінності, які відображаються в наших послугах, процесах і відносинах.

ЛІДЕРСТВО

Наше лідерство базується на:


- стратегічна перспектива: пошук і реалізація найкращих можливостей;
- інноваційність, яка допомагає створити персоналізований досвід клієнта, передбачаючи їхні бажання та потреби;
- партнерство: довгостроковий підхід до побудови партнерських відносин, як всередині компанії, екосистеми, так і з клієнтами.

ВІДКРИТІСТЬ

- спільне бачення бажаного результату;
- взаємна довіра (відкритість умов співпраці, відкритість процесів, відкритість у вирішенні проблем).

ЕМПАТІЯ

Ми практикуємо емпатію, ставлячи себе на місце клієнта.

НАТХНЕННЯ  

Натхнення дозволяє швидше виконувати справи та отримувати відмінний кінцевий результат. Натхнення заразне, ми прагнемо надихати себе і ділитися натхненням з нашими клієнтами заради спільного успіху.

Зв'яжіться з нами

Телефон: +34 685 060 709

Електронна адреса: micasa@asacasa.eu

Адреса: N-340, Km 189, 29604 Marbella, Málaga

Este campo es obligatorio

Я погоджуюся на зберігання та обробку цих даних з метою встановлення контакту. Я усвідомлюю, що можу відкликати свою згоду в будь-який момент.*

Este campo es obligatorio

* Indica los campos obligatorios
Hubo un error al enviar su mensaje. Por favor, inténtelo de nuevo.
¡Gracias! Nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

Новобудова є найкращим варіантом, коли мова йде про інвестиції в житло.

СТРАТЕГІЯ

НАТХНЕННЯ  

Necesitamos su consentimiento para cargar las traducciones

Utilizamos un servicio de terceros para traducir el contenido del sitio web que puede recopilar datos sobre su actividad. Por favor revise los detalles en la política de privacidad y acepte el servicio para ver las traducciones.