СТРАТЕГІЯ 

Цифрова віза кочівника

Digital Nomad Visa дозволяє віддаленим працівникам проживати в Іспанії без сплати податку на активи чи гроші, які зберігаються за кордоном протягом п’яти років.

Digital Nomad Visa (віза для дистанційної роботи міжнародного характеру) є ключовим компонентом нового закону Іспанії про сприяння створенню екосистемних компаній-початківців. Після багатьох років переговорів і законодавчого процесу закон було нарешті схвалено 21 грудня 2022 року. Основна мета закону – залучити та зберегти в Іспанії інвестиції та таланти. 

Закон полегшує віддалену роботу в Іспанії громадянам країн, які не входять до ЄС, і пропонує податкові пільги, щоб заохотити їх робити це.

Хто може отримати цифрову візу та які вимоги?

Ви працюєте (онлайн) на компанію за межами ЄС/ЄЕЗ або виконуєте 20% чи більше своєї професійної діяльності в іспанській компанії 

Ви працювали щонайменше 3 місяці перед тим, як подати заявку, і у вас є трудовий договір, дійсний щонайменше на 1 рік 

У вас 3 роки досвіду роботи або ви закінчили високорейтинговий університет або бізнес-школу

У вас є довідка про несудимість за останні п'ять років

Ви маєте приватне медичне страхування в Іспанії 

У вас є банківська довідка, яка підтверджує наявність         25 000 євро або більше на депозиті та 9 441 євро на депозиті на кожного члена сім’ї, який супроводжує вас

Якщо вашу цифрову туристичну візу схвалено, ваша дружина та діти, які перебувають на утриманні, зможуть жити з вами в Іспанії.

Як довго буде дійсна моя Digital Nomad Visa? 

Ваша цифрова віза кочівника буде дійсна протягом 1 року, якщо ви подасте заяву в іспанське консульство вашої країни перед переїздом до Іспанії. Після цього ви матимете право подати заяву на проживання ще на 3 роки. 

СТРАТЕГІЯ 

Якщо ви подаєте заявку безпосередньо в Іспанії, поки ваша туристична віза дійсна, ваша цифрова віза буде дійсна протягом 3 років, після чого ви можете подати заявку на оновлення. 

Які податкові пільги надає Digital Nomad Visa? 

Після отримання візи ви матимете право на пільговий режим оподаткування. Протягом року вашого переїзду до Іспанії та наступних 5 податкових років ви вважатиметеся «неподатковим резидентом». 

Ваш дохід від роботи оподатковуватиметься в Іспанії незалежно від того, де він виплачується/отримується, але ставку податку на прибуток буде знижено лише до 24%.

Дохід, не пов’язаний з трудовою діяльністю, отриманий за межами Іспанії, звільняється від іспанського прибуткового податку. 

Пенсійний дохід оподатковується тільки в тому випадку, якщо він отриманий як резидент Іспанії.

Ваші глобальні активи не будуть оподатковуватись податком на багатство чи солідарність. Іспанські активи будуть оподатковуватись. 

Якщо ви не проживали в Іспанії принаймні 5 років і іммігруєте до Іспанії на основі трудового договору або з візою цифрового кочівника, ви можете подати заявку на оподаткування за цим режимом.

Мадрид і Андалусія є регіонами з найбільш конкурентоспроможними податковими системами.

Іноземний попит на житло зберігає свою інтенсивну силу на ринку купівлі житла в Іспанії.

НОВИЙ ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН ЗОНУВАННЯ МАРБЕЛЬЇ

Necesitamos su consentimiento para cargar las traducciones

Utilizamos un servicio de terceros para traducir el contenido del sitio web que puede recopilar datos sobre su actividad. Por favor revise los detalles en la política de privacidad y acepte el servicio para ver las traducciones.