СТРАТЕГІЯ 

Податки

Мадрид і Андалусія є регіонами з найбільш конкурентоспроможними податковими системами.

Хуанма Морено, президент Андалузької хунти, ніколи не заперечував свого твердження, що «Мадридське співтовариство» є «дзеркалом», у яке він дивиться, просуваючи зниження податків. Завдяки податковій політиці Андалусія має другий найнижчий податковий тягар в Іспанії, поступаючись Мадриду. Це перший раз, коли Андалусія посіла таке високе місце в IACF (Американський податковий фонд), який проводить цю класифікацію щорічно з 2017 року, беручи до уваги податок на прибуток, податок на багатство, податок на спадщину та податок на передачу активів (ITP) і документально підтверджені правові акти (AJD), а також податки, характерні для кожного регіону. (1)

В Андалусії та Мадриді спостерігається найвищий рівень приросту капіталу в Іспанії, і жоден інший регіон не наближається до цього. Серед податкових пільг Андалусії: 

У більшості випадків в Андалусії скасовано податок на дарування та спадщину; 

Податок на передачу майна знижено до 7% (фіксована ставка), а гербовий збір – до 1,2%, скасовано податок на багатство та знижено податок на прибуток.

https://www.eldebate.com/espana/andalucia/20231006/moreno-sigue-pasos-ayuso-situa-andalucia-madrid-competitividad-fiscal_144606.html

СТРАТЕГІЯ 

Іноземний попит на житло зберігає свою інтенсивну силу на ринку купівлі житла в Іспанії.

Без сплати податку на активи або гроші, які зберігаються за кордоном протягом п'яти років.

НОВИЙ ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН ЗОНУВАННЯ МАРБЕЛЬЇ

Necesitamos su consentimiento para cargar las traducciones

Utilizamos un servicio de terceros para traducir el contenido del sitio web que puede recopilar datos sobre su actividad. Por favor revise los detalles en la política de privacidad y acepte el servicio para ver las traducciones.