СТРАТЕГІЯ 

Ратуша Марбельї 

НОВИЙ ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН ЗОНУВАННЯ МАРБЕЛЬЇ

Місто Марбелья росте і гостро потребує зонованої землі. Мер Марбельї заявила, що 12 мільйонів квадратних метрів сільської землі буде перерозподілено під міську. Новий генплан заплановано затвердити у 2024 році.

Марбелья стане першим містом з міським плануванням, адаптованим до нового андалузького закону LISTA (Закон про сприяння сталості території Андалусії).

Мер Анхелес Муньос заявила, що документ, ухвалений на позачерговій раді місцевого самоврядування, був підготовлений шляхом «максимального діалогу з громадою». Він відображає «існуючу реальність у місті» та спрямований на сприяння гнучкості землекористування.

«Новий план передбачає детальну діагностику, щоб забезпечити усунення проблем і недоліків, які виникали протягом багатьох років».

«Одна з цілей, яку ми поставили перед собою, полягає в тому, щоб у Марбельї була правова система, яка забезпечує безпеку та адаптується до потреб і нових вимог нашого муніципалітету», — сказала Муньос.

https://www.marbella.es/actualidad/item/44159-marbella-aprobara-la-proxima-semana-de-forma-inicial-el-pgom-y-se-convertira-en-la-primera-ciudad-con-un-planeamiento-urbanistico-adaptado-a-la-nueva-ley-andaluza.html

СТРАТЕГІЯ 

Мадрид і Андалусія є регіонами з найбільш конкурентоспроможними податковими системами.

Без сплати податку на активи або гроші, які зберігаються за кордоном протягом п'яти років.

Іноземний попит на житло

Іноземний попит на житло зберігає свою інтенсивну силу на ринку купівлі житла в Іспанії.

Necesitamos su consentimiento para cargar las traducciones

Utilizamos un servicio de terceros para traducir el contenido del sitio web que puede recopilar datos sobre su actividad. Por favor revise los detalles en la política de privacidad y acepte el servicio para ver las traducciones.