INSPIRATION 

Основним параметром нашого вибору проектів елітної нерухомості є місце розташування, район, місто, країна, в якій знаходиться нерухомість.
Елітна нерухомість визначається декількома сукупними характеристиками: розташуванням, ціною, розміром, меблями та іншими деталями інтер’єру, сусідніми будинками, економічними та соціальними перевагами, розташованими поблизу, конструкцією та матеріалами будівництва, безпекою та конфіденційністю.
Однак основним параметром є місце розташування, район, місто, країна, в якій знаходиться нерухомість.
Всі ці характеристики складають основу нашого вибору проектів елітної нерухомості.

New
Listing
LUJO

Corallisa Signature Homes

Corallisa Signature Homes вітає найчистішу автентичність у чудовій, ексклюзивній та вишуканій приватній забудові, унікальній на «Білому острові». Ця забудова з 20 вілл є ексклюзивною не тільки через вид на поле для гольфу Roca Llisa, але й тому, що вона пропонує контроль доступу та вражаючий пристрій безпеки, одночасно надаючи всі послуги преміум-класу закритого комплексу найвищого рівня.

Corallisa Signature Homes привнесе у ваше життя аромат і світло літа, запропонувавши наповнені світлом інтер’єри та вражаючу архітектуру, які допоможуть вам повною мірою отримати відчуття життя серед синього та смарагдового оточення. Насолоджуйтесь автентичністю, яка пропонує унікальний стиль Ібіци, поєднуючи текстури та форми, які формують традиційну естетику острова. Обсаджені деревами пейзажні басейни, місцевий камінь, виняткове сприйняття природного світла, оптимальна енергоефективність і бездоганна інтеграція внутрішнього та зовнішнього простору є ознаками інноваційної архітектури цих ексклюзивних вілл, де найвищий комфорт поєднується з еклектичним дизайном.

New Listing 
LUJO

SANTA CLARA HOMES

Santa Clara Homes — ідеальне місце, щоб надати форму тим унікальним і надзвичайним враженням, які стануть незабутніми епізодами вашого життя.

Привілейоване розташування з видом на море, оточене природою та поруч із ексклюзивним полем для гольфу Santa Clara.

Santa Clara Homes розташований в одному з найексклюзивніших районів Марбельї, міста, яке виділяється своєю красою, елегантністю та VIP-обладнанням.

Магазини найпреміальніших брендів і всесвітньо відомі ресторани роблять Марбелью унікальним місцем для розкішного дозвілля, яке ви шукаєте у своєму житті.

Дуже близько до міжнародних аеропортів Малаги та Гібралтару та з під'їздом з головних доріг A-7 та AP-7.

INSPIRATION

Гідний рівень якості життя відповідно до ваших очікувань.
Вибрані проекти, побудовані відповідно до ваших очікувань: гідний рівень якості життя, комфортне та безпечне середовище, високоякісні матеріали та екологічно чисті процеси.

Сертифіковані проекти з точки зору стійкості.


 

Necesitamos su consentimiento para cargar las traducciones

Utilizamos un servicio de terceros para traducir el contenido del sitio web que puede recopilar datos sobre su actividad. Por favor revise los detalles en la política de privacidad y acepte el servicio para ver las traducciones.