INSPIRATION 

Гідний рівень якості життя відповідно до ваших очікувань.
Вибрані проекти, побудовані відповідно до ваших очікувань: гідний рівень якості життя, комфортне та безпечне середовище, високоякісні матеріали та екологічно чисті процеси. 

New
Listing
CLASICO

Marina Golden Bay

Розташований у центрі жвавого центру Бенальмадени, поруч із мальовничим портом, проект Marina Golden Bay пропонує ідеальне поєднання міської та приморської розкоші. Видатний проект, який містить 33 квартири з однією, двома та трьома спальнями, де елегантність поєднується з горизонтом.

Архітектурний проект цього комплексу амбітний і захоплюючий, виділяється своїм дизайном і функціональністю. Крім того, зони загального користування були ретельно спроектовані, щоб забезпечити ідеальний простір для відпочинку та насолоди, зберігаючи приватність.

Поруч із комплексом знаходиться Пуерто-Марина, одна з найжвавіших пам'яток Коста-дель-Соль. Завдяки широкому вибору дозвілля та розваг ця чарівна пристань є ідеальним місцем для розваг для всієї родини.

New Listing CLASICO

Blue Marine

Жити в Blue Marine, ідеальному житловому комплексі для вас у Манільві, означає обирати хороші речі, жити на березі Середземного моря, насолоджуватися чудовими видами океану з вашої тераси, теплим кліматом і кухнею, яка неодмінно принесе задоволення. Це означає вибір чистої якості життя.

У Blue Marine ви знайдете просторі будинки з терасами, які височіють на пагорбі, створюючи відчуття, ніби світ у ваших ніг. З такої висоти ви можете оглянути Гібралтарську скелю та отримати доступ до всіх переваг, які пропонує одне з найпреміальніших місць на іспанському узбережжі.

INSPIRATION

Основним параметром нашого вибору проектів елітної нерухомості є місце розташування, район, місто, країна, в якій знаходиться нерухомість.

Сертифіковані проекти з точки зору стійкості.

Necesitamos su consentimiento para cargar las traducciones

Utilizamos un servicio de terceros para traducir el contenido del sitio web que puede recopilar datos sobre su actividad. Por favor revise los detalles en la política de privacidad y acepte el servicio para ver las traducciones.