INSPIRATION 

Сертифікація будівель з точки зору стійкості.
Критерії відбору проектів нерухомості ESG:

- Турбота про довкілля.
- Енергоефективність.
- Відповідальне поводження з відходами.
- Захист суспільства в цілому.
- Оцінка та управління ризиками.
- Сертифікація будівель з точки зору стійкості.

New
Listing
ESG

DUNIQUE Marbella

ДОСВІД архітектури та природи

Розташований поруч із заповідною територією екосистеми дюн, де шум хвиль і вітерець заколисують душу, Dunique стоїть як чудовий житловий комплекс із сучасними лініями, що охоплює його оточення.

Кожен будинок був ретельно спроектований, щоб запропонувати спокійне, інтимне життя в повному зв'язку з природою. З безпосереднім оточенням садів місцевої флори, басейну та соціального клубу, який служить зв’язком із навколишньою природою.

Dunique — це виняткове місце, яке пропонує унікальний досвід життя, де вишуканість поєднується з природою в ідеальному балансі.

Dunique Marbella складається з широкого спектру розкішних будинків, розроблених для задоволення потреб найексклюзивнішої публіки. Інноваційна концепція, що складається з дивовижних пентхаусів із соляріями та апартаментів із садами та приватними басейнами (Dunique Residences) і вражаючих вілл із двома будинками (Dunique Villas) з великими терасами, соляріями та панорамним видом на море.

New Listing 
ESG

Nexus Residences

Є три твердження, які ідеально передають інноваційну концепцію Nexus Residences: привілейоване розташування, природне освітлення та виняткові краєвиди. Вони є центром дизайну різних приміщень, в яких розподілені 88 квартир і зон загального користування цього житлового комплексу. Південна орієнтація комплексу відкриває вікно, щоб сонячне світло наповнювало життям кожну квартиру, кожен будинок.

Зони загального користування Nexus Residences виводять концепцію повільного життя на інший рівень, головним героєм якого є спокій. Його зони відпочинку для дітей і дорослих змусять нікуди не йти. І це, як ви знаєте, ніде так, як вдома.

INSPIRATION

Гідний рівень якості життя відповідно до ваших очікувань.
Вибрані проекти, побудовані відповідно до ваших очікувань: гідний рівень якості життя, комфортне та безпечне середовище, високоякісні матеріали та екологічно чисті процеси.

Основним параметром нашого вибору проектів елітної нерухомості є місце розташування, район, місто, країна, в якій знаходиться нерухомість.

Necesitamos su consentimiento para cargar las traducciones

Utilizamos un servicio de terceros para traducir el contenido del sitio web que puede recopilar datos sobre su actividad. Por favor revise los detalles en la política de privacidad y acepte el servicio para ver las traducciones.