12/23

Різноманітне освітнє середовище Коста-дель-Соль 

Коста-дель-Соль - регіон в автономному співтоваристві Андалусія на півдні Іспанії, що включає прибережні муніципалітети провінції Малага. Тут завжди чудова погода, м'які кліматичні умови, незаймана природа та високорозвинена інфраструктура – всі умови для ідеального відпочинку. Багато туристів, відвідавши та відпочивши на Коста-дель-Соль, хочуть залишитися тут жити постійно, особливо в Марбельї. Місто закрите від північних вітрів горами Сьєрра Бланка, що створює тут привілейований мікроклімат. Середня річна температура становить 18 градусів та 320 сонячних днів на рік.

Марбелья відома у всьому світі як розкішне та гарне місце. Розташоване всього за 45 хвилин від міжнародного аеропорту Пабло Пікассо в Малазі.

Це космополітичне місто, населення якого складається з найрізноманітніших людей різного віку, демографічних груп та національностей. Воно відоме тим, що є другим домом для заможних жителів Північної Європи, які бажають вести чудовий спосіб життя. Зелені гори, історична архітектура, шикарна культура та чарівні пляжі роблять це місто справжньою перлиною Середземномор'я.

Сім'ї, які розглядають можливість переїзду в цей сонячний регіон, можуть розраховувати на різноманітне освітнє середовище, високі академічні стандарти та підтримку спільноти. 

Малага гордо займає 3 місце після Мадрида і Барселони за якістю освіти, з 7 кращими школами розташованими в районі Марбельї!

Також Коста-дель-Соль продовжує залучати міжнародні сім'ї, тому попит на якісну освіту залишається високим. Сім'ї, які розглядають можливість переїзду в цей сонячний регіон, можуть розраховувати на різноманітне освітнє середовище, високі академічні стандарти та підтримку спільноти. Провінція Малага гордо займає 3 місце після Мадрида і Барселони за якістю освіти, з 7 кращими школами розташованими в районі Марбельї!

Дітям важливо освоювати навички, що визначають їхню майбутню конкурентоспроможність на світовому рівні: аналітичне та творче мислення, використання передових технологій, інтелектуальну інтеграцію та здатність спілкуватися різними мовами та в різному культурному середовищі. Все це пропонують різні школи узбережжя. Згідно з базою даних міжнародних шкіл, наразі на Коста-дель-Соль налічується 29 міжнародних шкіл.

Дитина може відвідувати іспанську чи міжнародну школу; обидва варіанти мають свої переваги і заслуговують на вивчення.

Іспанська освіта, заснована на багатих багаторічних традиціях, по праву вважається якісною та популярною у іспанців та іноземців – які проживають в Іспанії або спеціально приїжджають на навчання.

Міжнародні школи пропонують класи менших розмірів та дозволяють учням продовжити освіту рідною мовою або у мультимовному оточенні.

Шкільна система Іспанії розділена на цикли. 

Є три початкові:

Infantil: від 0 до 6 років: Pre-school

Primaria: від 6 до 12 років: Початкова освіта – Educación primaria (EP)

Secundaria: від 12 до 16 років: Середня освіта (старша школа) – Educación secundaria Obligatória (ESO)

і четветий – це цикл середньої школи, що складається з професійної підготовки або бакалавра: від 16 до 18 років: бакалаврат (bachillerato) або професійне навчання.

Початкова та середня освіта обов'язкова в Іспанії.

Після 4-го ESO ті студенти, які бажають продовжити навчання, мають два варіанти: або піти на професійне навчання (FP – формування professional), що дає можливість отримати технічний ступінь, або піти на ступінь бакалавра (bachillerato), що дає їм можливість отримати доступ до вищої освіти в Іспанії. Обидва варіанти можна розглядати як не обов'язкову частину середньої школи.

Учні, які обирають професійне навчання, зазвичай проходять два роки навчання, щоб отримати звання техніки, і можуть продовжувати навчання ще два роки, щоб отримати звання вищої техніки. Вони можуть вибрати вступ до університету після завершення професійної підготовки.

Студент, який вступає до бакалавра, обирає між 4 видами навчання: мистецтво, природничі науки, гуманітарні науки чи загальні науки, залежно від того, яку кар'єру в університеті він чи вона збирається продовжувати.

Іспанія пропонує різни типи шкіл:

  • державні школи, 
  • приватні, 
  • та міжнародні школи.

Якщо ви почнете шукати школи, ви, мабуть, побачите такі абревіатури: CEP, CEIP та IES. Усі три є державними школами; різниця між ними полягає у віці чи академічному рівні студентів, на яких вони орієнтуються:

– CEIP означає Centro de educación Infantil y primaria, тобто вони приймають дітей віком від 3 до 12 років (ясла до 3 років можливі лише у приватному секторі; винятки можуть бути зроблені для малозабезпечених сімей).

– CEP означає Centro de Educación Primaria або Центр початкової освіти. Це означає, що вони навчають дітей віком від 6 до 12 років.

- IES означає Instituto de Educación secundaria. Вони приймають учнів віком від 12 до 16 років.

Приватні школи на Коста-дель-Соль пропонують альтернативу державній системі. Вони часто надають двомовну освіту, поєднуючи іспанську навчальну програму з міжнародними програмами, такими як Міжнародний бакалаврат (IB) або Британська навчальна програма (IGCSE та A-Levels). Ці школи часто приваблюють різноманітних учнів, включаючи як іспанських, так і іноземних, сприяючи мультикультурному середовищу та глобальній обізнаності.

Однією з примітних особливостей освітнього ландшафту Коста-дель-Соль є наявність відомих міжнародних шкіл. Ці школи дотримуються міжнародних навчальних програм, таких як британська, американська або система міжнародного бакалаврата. 

Міжнародні школи користуються особливою популярністю серед сімей іноземців, оскільки вони забезпечують знайоме освітнє середовище та забезпечують безперервність навчання їхніх дітей.

На додаток до успіхів у навчанні, школи на Коста-дель-Соль віддають перевагу позашкільним заходам і всебічній освіті. Навчальні заклади пропонують широкий вибір спортивних, мистецьких і культурних програм, що дозволяє учням розвивати свої таланти. 

Однією з примітних особливостей освітнього ландшафту Коста-дель-Соль є наявність відомих міжнародних шкіл. Ці школи дотримуються міжнародних навчальних програм, таких як британська, американська або система міжнародного бакалаврата. Вони пропонують освіту англійською мовою та часто забезпечують плавний перехід для студентів, які приїжджають з-за кордону. Міжнародні школи користуються особливою популярністю серед сімей іноземців, оскільки вони забезпечують знайоме освітнє середовище та забезпечують безперервність навчання їхніх дітей.

На додаток до успіхів у навчанні, школи на Коста-дель-Соль віддають перевагу позашкільним заходам і всебічній освіті. Багато навчальних закладів пропонують широкий вибір спортивних, мистецьких і культурних програм, що дозволяє учням розвивати свої таланти та інтереси поза аудиторією. Від футболу та тенісу до музики та театру діти мають можливість досліджувати свої пристрасті та брати участь у цілісному освітньому досвіді.

 

Приватні та міжнародні школи на Коста-дель-Соль

 

Aloha College

Aloha College  (вік від 3 до 18 років) - незалежна школа, заснована в 1982 році як некомерційна організація, що належить батькам учнів. Нині тут навчаються діти із 38 країн. Він розташований на узбережжі Марбельї з видом на Середземне море. Усі кошти, зібрані школою, використовуються на поліпшення освіти. Aloha College  – перша школа в Іспанії, що почала поєднувати дошкільну освіту з програмою Foundation (IB). Багато випускників школи продовжують навчання у Гарварді, Оксфорді, Прінстоні, Кембриджі та Автономному університеті Мадрида. У коледжі є початкова та середня школа, у класах навчаються приблизно однакова кількість хлопчиків та дівчаток. Двомовна освіта заснована на навчанні англійською та іспанською мовами з додатковими уроками французькою та німецькою мовами.

Середня школа орієнтована на підготовку до іспитів IGCSE.  Для підготовки до вступу до університету студенти обирають або диплом міжнародного бакалавра (IB), або програми A-Level. Підготовка серйозна та послідовна, вона визнається та цінується університетами по всьому світу. 100% студентів Aloha College складають іспити IB та Selectividad, необхідні для вступу до університетів Іспанії та всього світу.

У коледжі розміщено чотири наукові лабораторії, музичну школу з класами практики, бібліотеку, студію дизайну з фотолабораторією та нове спортивне поле зі штучною травою. 

Учнів, які мешкають у західній та східній частині Марбельї, до школи доставляє спеціальний автобус. Часто влаштовуються екскурсії Андалусією. Працюють спортивні секції та гуртки (після обіду протягом тижня).

Вступити до коледжу можна після інтерв'ю з директором та завучами. Крім того, потрібні копії табелів учнів та рекомендації з попередніх шкіл.

Контакти:

Urb. El Angel, Nueva Andalucía, 29660, Marbella, Málaga, Spain

Тел.: (+34) 95 281 4133; факс: (+34) 95 281 2729

aloha@aloha-college.com

www.aloha-college.com

 

Colegio San José

Програма освіти: охоплює всі класи від дитячого садка до середньої школи. Підготовка до іспитів у Трініті-коледжі Лондона. Інтенсивні курси в Англії та Канаді.

Інфраструктура: футбольне поле, два басейни, спортивний центр, теніс, фотостудія, лабораторії з фізики, хімії та природничих наук.

Технологія: Центр WI-FI має три аудиторії з підключеними до Інтернету комп’ютерами.

Colegio San José розташований в Естепоні та Сан-Педро-де-Алькантара (Марбелья). Це двомовна приватна школа і не отримує державного фінансування.

Освіта: дитячий садок, початкова школа, середня школа (Education Secundaria Obligatoria) і дипломна програма IB, орієнтована на молодь віком від 16 до 19 років, — це сувора та збалансована освітня програма з випускними іспитами, яка забезпечує чудову підготовку до університету та дорослого життя. Вона розроблена для вирішення інтелектуальних, соціальних, емоційних і фізичних аспектів благополуччя студентів. Програма користується визнанням і повагою престижних університетів у всьому світі.

Коледж Сан-Хосе має майже двостолітню історію і продовжує розвиватися та зосереджуватися на своїй освітній місії та важливості основних цінностей, мрій та особистих цілей. Таким чином, учні матимуть змогу вдосконалювати свою особистість, а також нести відповідальність за свої дії, при цьому маючи можливість зробити свій власний вибір у житті та створити своє майбутнє.

Багато колишніх студентів досягли професійного та ділового успіху за роки відданості цим цілям. Найголовніше те, що коледж має можливість забезпечити безперервну освіту для поколінь. Тут панує атмосфера дружби, єдності, дисципліни та братерства. Особливо важливі любов і повага кожного вчителя до своїх учнів. У школі регулярно проводяться різноманітні заходи, які забезпечують безперервний розвиток і вдосконалення як самих студентів, так і коледжу, що визначає не лише його сьогодення, а й майбутнє.

Контакти:

Colegio San José - Marbella

Urb. Guadalmina, 29678 Marbella

Tel: (+34) 952 883 858

info@colegiosanjose.net

Colegio San José - Estepona

La Cala, 29680 Estepona

Tel: (+34) 952 800 148

info@colegiosanjose.net

https://colegiosanjose.net/ 

 

Colegio Alemán de Málaga

З моменту свого створення Colegio Alemán працював над створенням освітнього центру передового досвіду.

У цьому контексті Німецька школа виграє від того, що вона є приватною школою за угодою з державою Німеччини, яка допомагає з необхідними ресурсами для реалізації найамбітніших проектів інфраструктури та обладнання, підтримує низьке співвідношення вчителя/учня та підтримує постійні зусилля постійно розвивати школу.

Школа також визнана Міністерством освіти Іспанії.

Це чудова школа з традиціями:

Німецька школа Малаги була заснована у 1898 році.

З самого початку вона мала двокультурне покликання та мала студентів різних національностей. На жаль, Друга світова війна призвела до її тимчасового закриття.

Школа знову відкрилася у 1966 році у новому місці на узбережжі.

Починаючи з невеликою кількістю студентів, потроху вдалося збільшити кількість студентів і розширити приміщення унікальними елементами, такими як астрономічна обсерваторія, басейн, наукові лабораторії та цифрове технологічне обладнання, на додаток до проведення капітального ремонту перших корпусів.

На цьому етапі зоряними моментами стали офіційне визнання німецькою владою «німецької школи за кордоном», дозвіл на складання іспиту Abitur у самій школі та відзнака школи передового досвіду у 2008, 2014 та 2022 роках.

Блискуча кульмінація – класифікація як «ТОП» школи за кордоном у престижному міжнародному конкурсі «Німецька премія для шкіл» фондів Роберта Боша та Гайдехофа у 2016 році.

Контакти:

Colegio Alemán de Málaga – Deutsche Schule Málaga
Apartado de Correos, 2023 - 29604 Marbella. Малага. España.

sekretariat@dsmalaga.com

Tel: (+34) 951 041 520

https://www.dsmalaga.com/es/inicio/

 

Laude San Pedro International College

Це британський коледж мережі шкіл Laude на Коста-дель-Соль. Ці школи мають зв’язки по всій Іспанії та Великобританії. Тут навчається понад 500 студентів із 40 країн світу. Будівля, побудована спеціально для коледжу, обладнана за останнім словом техніки. Інші сильні сторони школи включають технології та інноваційне навчання. Система персоналізована та різна для кожного студента. Вчителі школи спілкуються з батьками. У майбутньому вони допомагають студентам обрати майбутню професію та університет. Атестацію отримують не тільки учні, але й вчителі. Тому вони найбільш професійні. Батьки учнів створили групу підтримки під назвою «Друзі Laude». У такий спосіб батьки беруть участь в організації навчального процесу.

Основна мова школи – англійська. Проте і іспанській мові приділяється найпильніша увага.  Більшість шкільної інформації написана двома мовами.

Школа має власне автобусне сполучення між Марбельєю та Естепоною. Тут є спортивні споруди, лабораторії, комп’ютерні класи та їдальня, а також психологічна служба та медичний пункт. Всі учні мають медичну страховку на час перебування в школі.

Окрім навчального процесу, студенти також можуть займатися в гуртках. Приватні уроки пропонуються протягом літніх місяців (липень). Дні відкритих дверей проводяться регулярно (щосереди вранці): будь-хто може відвідати школу та дізнатися про всі переваги.

Контакти:

Urbanización Nueva Alcántara, Avda. La Coruña, 2 (29670) San Pedro (Málaga)

Tel: (+34) 952 799 900; Fax: (+34) 952 799 055

info@laudesanpedro.com

www.laudesanpedro.com

 

English International College

Ще одна престижна і шанована школа в Марбельї (для дітей від 3 до 18 років). Заснована в 1982 році, школа «вільна від дискримінації, політики та релігії». До школи на навчання приїздять діти з усього світу. Чинна Британська система освіти повного циклу. За роки існування кількість учнів школи зросла із 32 до 400.

У листопаді 1983 року коледж був удостоєний візитом представників Інспекції Її Величності з Великобританії, після якого йому було видано ліцензію британського Міністерства Освіти. На початку березня 1984 року English International College був визнаний і Департаментом освіти Парламенту Андалусії. З 1993 року діти з Іспанії можуть здобувати освіту в школах.

Коледж спочатку був приватним навчальним закладом, але пізніше став кооперативом, а згодом – трастом. Адміністрація складається з директора та обраних учителів.

Коледж має 14 аудиторій початкової школи, обладнаних найсучаснішим обладнанням. Вони мають доступ до великого ігрового майданчика зі стіною для скелелазіння. Є бібліотеки та комп’ютерні класи. Останні перевірки підтвердили, що успішність учнів відповідає найвищим стандартам.

Для учнів загальноосвітніх шкіл передбачені окремі заняття з кожного предмету: англійська мова, математика, географія, історія, сучасні мови, англійська мова як іноземна, бізнес. Є також лабараторії для вивчення фізики, хімії та біології. Є комп’ютерний клас та студія дизайну з усім необхідним для малювання та ліплення. Є театральний зал на 200 місць.

Спортивні споруди школи – 25-метровий басейн, басейн, футбольне поле, два баскетбольні майданчики, спеціальні споруди та баскетбольний зал зі спеціальним покриттям та снаряди для стрибків – найкращі на Коста-дель-Соль.

Особлива увага приділяється здоровому харчуванню: у школі заборонені напої, що викликають звикання і завдають шкоди здоров'ю.

Випускники English International College здають випускні іспити та продовжують навчання в найкращих університетах світу (Гарвард, Оксфорд та ін.).

Контакти:

Urb. Ricmar, Carretera Cadiz - Málaga Km 189.5, 29600, Marbella, Spain

Tel: (+34) 95 283 10 58; Fax: (+34) 95 283 8992

dirstudies@eic.edu

www.eic.edu

 

Colegio Alborán

Проект коледжу Alborán народився в 1985 році під впливом та бажанням батьків, чиї діти відвідували початкову школу Los Naranjos (тоді нею керувала міс Кармен Дюк). Вони хотіли, щоб їхні діти навчалися в школі, де основні стовпи освітньої програми підкріплювалися би зусиллями самих дітей, а також взаємною повагою один до одного і все це на сильному академічному тлі.

З того часу та протягом багатьох років важливі традиції коледжу змінили значення відповідальності для всіх студентів. При цьому кожен студент отримує індивідуальні переваги в розумінні відповідальності та прагненні до знань. Але особливо заохочується не лише відповідальність, а й успіх та особисті досягнення. Це дозволяє дітям розкрити всі свої таланти та характер. Навчання в Alboland College допомагає розвивати навички та розвивати творчі здібності.

Це приватна світська школа, яка охоплює всі рівні іспанської освіти: дошкільну, початкову, обов’язкову середню освіту та бакалаврат.

Школа також має віддану команду вчителів з особистими та професійними навичками, які приділяють особливу увагу якісній освіті.

Протягом навчального року академічна програма підтримується багатьма інтегрованими додатковими курсами. Школа також пропонує гарне харчування, послуги громадського транспорту та психологічні послуги.

У центрі є добре обладнана кухня, де подають якісні та здорові страви, приготовані професійною командою. Особливою є співпраця та взаємодія всього персоналу з родинами учнів, що визначає поточну та майбутню діяльність та продуктивність школи.

Завдяки своєму багаторічному досвіду коледж, як і раніше, відданий якості та досконалості викладання, сприяючи інтелектуальному та емоційному розвитку учнів, їх всебічного розвитку через формування особистості, повагу до демократичних принципів, прав та основних свобод.

Контакти:

Urb. Ricmar, s/n 29604

Marbella (Málaga)

Tel: (+34) 952 839 645; Fax: (+34) 952839646

Email: info@colegioalboran.es

http://colegioalboran.es/
 

Sotogrande International School

Для дітей з 3 до 18 років. Вона розташована у центрі Сотогранде. Заснована в 1978 році. SIS акредитовано Радою міжнародних шкіл (CIS), Асоціацією шкіл і коледжів Нової Англії (NEASC), Міністерством освіти та культури Іспанії та авторизовано як Всесвітня школа IB Міжнародною організацією бакалавра (IBO). SIS є членом Середземноморської асоціації міжнародних шкіл (MAIS), Іспанської ради приватних шкіл (ACADE) і є повноправним членом Європейської ради міжнародних шкіл (ECIS).

Це забезпечує незалежну зовнішню перевірку якості освіти в SIS. Це також дозволяє нам пропонувати широкий спектр акредитованих міжнародних, британських, американських та іспанських програм для нашого різноманітного студентського населення. 

У школі сильні спортивні традиції: вона бере участь у Duke of Edinburgh Award program.

З вересня 2001 року у школи з'явилися нові корпуси, збудовані за проектом відомих архітекторів. Нове місце розташоване серед лісу. В основній будівлі розташований повністю обладнаний театр, комп'ютерні лабораторії та мультимедіа-бібліотека. Там же знаходяться кафе та їдальня.

Для дошкільнят є спеціальне приміщення, оснащене спеціальною бібліотекою, розважальними центрами та виходом на ігровий майданчик прямо із класу.

У початковій школі використовується концепція «навчання у співпраці». Вона досягається за допомогою особливої навчальної програми та унікального дизайну приміщень. У приміщенні для молодших школярів є спеціальна музична кімната, а також клас з комп'ютерами Apple. Для учнів початкової школи обладнано футбольне та баскетбольне поля з безпечним покриттям.

У кампусі є бездротовий Інтернет. Усім учням середньої школи видають ноутбуки, а більшість класів обладнано проекторами та інтерактивними дошками. У початковій школі діти використовують комп'ютер у класі.

Зі спортивних споруд - великий спортзал; 25-метровий басейн; спортивне поле для будь-якої погоди та бігові доріжки.

Контакти:

Apartado 15, 11310, Sotogrande, Cádiz

Tel: (+34) 956 795902; Fax: (+34) 956 794816

info@sis.ac

www.sis.ac


Французька міжнародна школа у Марбельї – Efim

Efim – це дитячий садок та початкова школа, яка пропонує інноваційну тримовну освіту, одобрену the French National Education.

Ця школа вітає учнів дитячих садків та початкової школи, пропонуючи інноваційну тримовну освіту, засновану на гібридизації активної педагогіки відповідно до французької національної системи освіти. У кожному класі 3 викладачі-носія мови навчають студентів опановувати французьку, іспанську та англійську мови, поєднуючи найкраще із сучасної затвердженої педагогіки, щоб розвивати навички критичного та творчого мислення студентів.

Контакти:

French International School of Marbella
Calle Jacinto Benavente S/N
29601 Marbella (Malaga)

Tel: (+34) 951 00 90 86

info@efimarbella.com

https://efimarbella.com/en_gb/


Colegio Las Chapas

Приватна двомовна школа в Марбельї. Заснований в 1980 році (Marbella), коледж Las Chapas характеризується особливим педагогічним методом освіти з ранніх етапів розвитку дитини. Las Chapas є двомовним коледжем, уповноваженим Хунтою Андалузії дошкільного, початкового та середнього етапів освіти. Всі учні складають іспити Центру Трініті-коледжу та Кембриджського університету (Trinity College and Cambridge University). 

У 2013/2014 Las Chapas увійшов до 15 найкращих коледжів Іспанії за його інтернаціональність, згідно з EF-Education First.

Крім того, в Марбельї розташована спеціальна школа для хлопчиків Ecos, з освітніми рівнями Primary, Secondary та Baccalaureate.

Освітня програма: Maternal, Infantil, Primaria, ESO та Bachillerato.

Las Chapas та Ecos – це школи, уповноважені пропонувати програми початкових років (PYP) і програми середніх років (MYP). Крім того, Las Chapas та Ecos є школами категорії претендентів* для дипломної програми (DP). Вони мають право бути Всесвітніми школами IB. Це школи, які поділяють спільну філософію: прихильність суворій, якісній міжнародній освіті, що, на думку Las Chapas, є важливим для студентів.

Послуги: передолімпійський басейн, корти мультиспорту, психомоторні та музичні класи, лабораторії.

Контакти:

Las Chapas School

Urb. Las Chapas, s/n | 29600 Marbella-Málaga

Tel: (+34) 952 831616 | Fax: (+34) 952 835913

secretaria.chapas@attendis.com

antonia.ncervantes@attendis.com

http://www.attendis.com/colegios/las-chapas

 

Swans School International

Для дітей від 3 до 18 років. Один із найреспектабельніших навчальних закладів Марбельї, заснований у 1971 році. У ньому одночасно співіснують і суворі традиції та використовуються новаторські системи викладання поряд із сучасними технологіями. Навчання ведуть висококваліфіковані британські вчителі, які використовують індивідуальний підхід до кожного учня.

У коледжі діє британська система освіти, адаптована до іспанських умов. Предмети викладаються окремо, однак у деяких випадках певні проекти включають відразу кілька предметів, щоб знання можна було використати практично. Крім того, у школі заохочується усвідомлений вибір учнів, їх креативність та незалежність, забезпечується навчання у контексті. З мов викладають іспанську, французьку, арабську та німецьку мови.

У школі також є один ранній клас (після його закінчення діти переходять в один із двох підготовчих класів.). У коледжі є по два класи для кожного року початкової школи першого рівня (1-2 класи) та другого рівня (3-6 класи).

Середня школа завершується офіційним іспитом IGCSE. Коледж відповідає іспанським вимогам EP (educación primaria – початкова школа) та ESO (educación secundaria obligatoria – середня школа) для дітей з іспанською мовою навчання. Після закінчення середньої школи можна отримати курс підготовки до університету.

Одна з особливостей середньої школи у Swans School – «Модель ООН». Тобто. щотижня представники 24 країн-членів цієї міжнародної організації збираються для дискусій на теми міжнародних конфліктів, захисту навколишнього середовища, бідності у світі, СНІДу та інших важливих аспектів сучасного життя, таким чином моделюючи роботу реальної Організації Об'єднаних Націй. Завдяки таким дискусіям учні починають мислити глобально та набувають навичок публічних виступів, досліджень та формують тверду думку з основних геополітичних питань, що допомагає їм згодом у обраній кар'єрі.

Дипломна програма IB (16-18 років).

Школа Swans повністю прийняла освітній дух IB, який забезпечує насичений і вимогливий дворічний досвід, повний академічної та творчої діяльності. Це міжнародна кваліфікація, яку високо оцінюють провідні університети світу, оскільки студенти IB часто краще підготовлені до суворого студентського життя.

Школа обрала цей курс перед іншими кваліфікаціями (наприклад, A-levels Великобританії) через міжнародний  диплом та той факт, що зараз він широко вважається найбільш шанованою кваліфікацією у провідних університетах, а також як найкраща підготовка до майбутнього життя.

Контакти:

Urb. El Capricho s/n, 29600 Marbella, Малага

Tel: (+34) 952 773 248

info@swansschool.net

www.swansschool.net

 

Atalaya international school

Міжнародна школа Atalaya - Естепона

Дотримуючись іспанської системи освіти та пропонуючи можливість вивчення Міжнародного бакалаврату, як тільки студенти досягнуть цієї освітньої стадії, ця міжнародна школа в Естепоні базується на принципах безпеки, творчості та мотивації. Школа застосовує методології, які заохочують участь студентів у класі, їхню взаємодію зі своїми однокласниками та їхню творчість.


Цей коледж визначається як по-справжньому міжнародний та мультикультурний простір, де дві його основні мови, іспанська та англійська співіснують у повній гармонії. Вивчення обох мов є частиною природного процесу для учнів, що випливає із структурованих навчальних програм та соціально-лінгвістичного контексту, який надає школа.

Контакти:
 

Urbanización El Marqués, C. Pico Alcazaba, 24-28, 29680 Estepona, Málaga

Tel: (+34) 952 003 171

info@colegioatalaya.es

https://www.colegioatalaya.es/en/atalaya-international-school/


Torrequebrada International College – Бенальмадена

Міжнародний коледж Торрекебрада є двомовною школою для студентів віком 2-18 років. 

Його девіз: "Кожен студент унікальний та неповторний".

Школа була визнана мережею Міжнародного бакалаврату, як "Всесвітня школа", а також Міністерством освіти Іспанії та британською школою в Іспанії. CIT є єдиною школою в провінції Малага, яка пропонує континуум IB (початковий, середній та бакалаврат). Основна увага приділяється розвитку студентів, які є відкритими, турботливими та інформованими про те, як вони можуть зробити свій внесок у створення кращого та більш мирного світу в рамках взаємної поваги.

Контакти:

Calle Ronda del Golf Este 7-11

29639 Benalmadena, Malaga

Tel: (+34) 952 57 60 65

info@colegiotorrequebrada.es

https://www.colegiotorrequebrada.com/en/


 

пропонує клієнтам придбання новобудови (від квартири до вілли) в Іспанії.

Ми пропонуємо Вам обрати нерухомість відповідно до Вашого індивідуального стилю життя ( класика , розкіш , інноваційність , екологічність ) як безпечну інвестицію, вигідне збереження багатства з   подальшим управлінням нерухомістю, щоб сповна відчути задоволення та радость від володіння.

Все це можливо завдяки комплексному, ретельно розробленому та інтелектуально оцифрованому процесу, який включає наступні етапи:

дослідження: етап ознайомлення з Іспанією та обраним регіоном;

новобудова: етап вибору та придбання новобудови;

управління: безтурботне та прибуткове  володіння житловою нерухомістю. 

Necesitamos su consentimiento para cargar las traducciones

Utilizamos un servicio de terceros para traducir el contenido del sitio web que puede recopilar datos sobre su actividad. Por favor revise los detalles en la política de privacidad y acepte el servicio para ver las traducciones.